Konferencja prasowa: “10 pytań do Donalda Tuska”

Posłowie okręgu 30 Prawa i Sprawiedliwości, zwołali w dniu dzisiejszym 23.01.2023 r. specjalną konferencję prasową w Myślenicach. Na spotkaniu z mediami padło 10 pytań do Donalda Tuska. W Konferencji wzięli udział wraz z Posłem Władysławem Kurowskim również Poseł Rafał Bochenek – Rzecznik Prasowy Prawa i Sprawiedliwości, Poseł Filip Kaczyński oraz Samorządowcy Jarosław Szlachetka – Burmistrz Urzędu Miasta i Gminy Myślenice, Piotr Hajduk – Wójt Gminy Pcim oraz Przewodniczący Rady Miejskiej w Myślenicach Pan Wacław Szotkowski oraz Pani Ewa Kołacz – Radna Rady Miejskiej w Dobczycach.

Na spotkaniu z mediami padło 10 pytań do Donalda Tuska. Wśród pytań nie zabrakło próśb o wyjaśnienie, dlaczego rząd PO-PSL likwidował jednostki wojskowe na wschodzie, oddał śledztwo smoleńskie Rosjanom i dopuścił do udostępnienia danych białoruskich opozycjonistów.

Poseł Władysław Kurowski zapytał dlaczego Donald Tusk zrezygnował z amerykańskiej tarczy antyrakietowej oraz dlaczego umorzył Gazpromowi 1,2 mld zł i chciał podpisać z Rosją umowę gazową do 2037 r. Zapytano także m.in. dlaczego rząd PO-PSL likwidował jednostki wojskowe na wschodzie, oddał śledztwo smoleńskie Rosjanom i dopuścił do udostępnienia danych białoruskich opozycjonistów.

Pytania złożono do myślenickiego biura Posła Platformy Obywatelskiej Pana Marka Sowy.

Jak konkretnie brzmiały pytania PiS do Donalda Tuska?

#PytaniaDoTuska #PrawoiSprawiedliwość #WładysławKurowski #RafałBochenek #FilipKaczyński #JarosławSzlachetka #PiotrHajduk Prawo i Sprawiedliwość Myślenice Prawo i Sprawiedliwość Okręg 30 – Oświęcim Prawo i Sprawiedliwość Rafał Bochenek Filip Kaczyński – Poseł na Sejm RP Jarosław Szlachetka Piotr Hajduk – Wójt Gminy Pcim Krzysztof Sobolewski

tvp.info TVP3 Kraków Radio Kraków Gazeta Myślenicka

Władysław Kurowski - Poseł na Sejm RP © 2024. All Rights Reserved.