Co wprowadził Rząd Prawa i Sprawiedliwości by Polakom żyło się lżej, nawet w tych trudnych czasach.

Co wprowadził Rząd Prawa i Sprawiedliwości by Polakom żyło się lżej, nawet w tych trudnych czasach.

#POnowneOszustwo,

✅W kryzysie można działać na rzecz Polaków – obniżać podatki, wprowadzać pakiety osłonowe i wiele działań wsparcia. Tak właśnie robi Rząd Zjednoczonej Prawicy.

Niestety można też działać tak jak Tusk po 2008 roku – podnosić podatki, doprowadzić do zwiększonego bezrobocia, zostawić Polaków samych sobie. To prawdziwy wybór między tymi dwoma drogami. Polacy powinni wiedzieć i móc wybrać czy chcą pomocy jak robi to PiS czy ponownego oszustwa PO i Tuska.

✅Dziś chcemy ostrzec przed #PonownymOszustwem, które czai się za plecami Tuska i PO – dlatego pokazujemy jak zachowywał się Tusk w czasie kryzysu – a jak zachowuje się nasz rząd – To są fakty, każdy może wyciągnąć sam wnioski – fakty i realne działanie, a nie puste słowa.

✅Od Nas w kryzysie Polacy nie usłyszą, że podniesiemy im wiek emerytalny, że nie mamy cudownych guzików, które obniżają ceny, że podwyższamy im podatek VAT, a pieniędzy nie ma i nie będzie. A przecież to mieli w kryzysowych czasach do zaoferowania Polakom przedstawiciele dzisiejszej opozycji, kiedy rządzili.

✅Dlatego przygotowaliśmy dla naszych oponentów z PO informację jak nasz Rząd Zjednoczonej Prawicy pomaga Polakom nawet w tych trudnych czasach dla Polski i całej Europy .

✅Informację, chciałem przekazać bezpośrednio Panu Posłowi Markowi Sowie, którego biuro mieści się w mieście Myślenice, ale zastałem zamknięte drzwi. dlatego informację zawiesiłem na klamce z nadzieją, że Pan Poseł się z nią zapozna i zamiast krytykować wprowadzone programy pomagające Polakom w trudnych czasach – zaproponuje jakieś rozwiązania które wdroży jego partia, a dokładniej z czego zrezygnuje PO i które programy osłonowe i dodatki ograniczy.

Władysław Kurowski - Poseł na Sejm RP © 2024. All Rights Reserved.