Małopolska Kulturą stoi

Dzisiaj w Operze Krakowskiej odbyło się uroczyste wręczenie czeków dla Beneficjentów w Konkursach Etno Małopolska, Kultura Wrażliwa i Mecenat Małopolski edycja II.

Wszystkie Konkursy zostały przeprowadzone przez Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego. Serdecznie dziękuję Pani Iwonie Gibas – Członkowi Zarządu Województwa Małopolskiego za zaproszenie na dzisiejszą uroczystość. Dorobek kultury naszego województwa to jest to, co zasługuje na szczególna uwagę i zainteresowanie.

Wspaniale, że troszczy się o to również Zarząd Województwa Małopolskiego Radni Sejmiku oraz Stowarzyszenia i inne organizacje pozarządowe, które tak licznie składają oferty na realizację różnych zadań.

Bardzo cieszy fakt, że z naszego Powiatu Myślenickiego mieliśmy liczną i mocną reprezentację organizacji pozarządowych, którym udało się uzyskać dotacje na realizację swoich zadań i proektów.

Dzisiejszą uroczystość uświetnił piękny występ również występ Zespołu Regionalnego Szczyrzycanie

Serdecznie gratuluję wszystkim Beneficjentom jak również Pani Marszałek Iwonie Gibas, Łukasz Smółka – Wicemarszałek Województwa Małopolskiego obecnym na I części uroczystości oraz całemu Zarządowi, Panu Radny Województwa Małopolskiego Rafał Stuglik – Przewodniczącemu Komisji Kultury oraz pozostałym Radnym Sejmiku, Pani Monice Gubała – Dyrektor Departamentu Kultury i Dziedzictwa Narodowego za całokształt pracy na rzecz pięknej Małopolski.

Małopolska, Poseł Władysław Kurowski, Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Raciechowice, Grupa Przyjaciół Historii Ziemi Tokarskiej, Myślenickie Towarzystwo Kultury, Zespół Pieśni i Tańca Ziemia Myślenicka, Stowarzyszenie Wspierania Kultury „CHARSTEK” i Zespół Pieśni i Tańca “Dobczyce”, Turystyczna Podkowa, Stowarzyszenie Oczarowani Muzyką, Wykuci w Sercu Gmina Sułkowice.

#EtnoMałopolska #KulturaWrażliwa #Mecenat Małopolski #Małopolska #PosełKurowski

Władysław Kurowski - Poseł na Sejm RP © 2024. All Rights Reserved.