100-lecie Ochotniczej Straży Pożarnej w Raciechowicach

Z okazji 100-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej w Raciechowicach składam Państwu serdeczne i szczere gratulacje.

Służba druhów OSP cieszy się dużym zaufaniem mieszkańców naszego regionu oraz całego kraju. Wasza służba jest dowodem na ofiarność w niesieniu pomocy oraz zaangażowania w ochronę życia i mienia. Chęci oraz poświęcenie, które na co dzień wkładacie w służbę w Ochotniczej Straży Pożarnej sprawia, że zawsze można na Was liczyć.

Z powodu mojej nieobecności na tej wyjątkowej uroczystości skierowany ode mnie List Okolicznościowy odczytała Jolanta Majka – Radna Powiatu Myślenickiego za co także bardzo dziękuję.

Życzę wszystkim druhom OSP Raciechowice oraz osobom wspierającym Waszą jednostkę dużo sił i dalszego czerpania satysfakcji ze służby. Dziękuję, że pomimo innych obowiązków jesteście zawsze w pełnej gotowości do podjęcia akcji ratowniczych. Wasze zaangażowanie pozostanie na zawsz w pamięci lokalnej społeczności.

Życzę Wszystkim Strażakom, aby spełniło się Państwa marzenie o budowie nowej Remizy. Bardzo mocno Państwu kibicuję. Pozostaję do dyspozycji i przesyłam serdeczne pozdrowienia. Niech św. Florian ma Was w swojej opiece.

#100LecieOSPRaciechowice #PosełKurowski #PosełDlaOSP #DobryCzasDlaZiemiMyślrnickiej #DobryCzasDlaPolski

Władysław Kurowski - Poseł na Sejm RP © 2024. All Rights Reserved.