Sesja Rady Gminy Siepraw z udziałem Posła Władysława Kurowskiego

W dniu 30 marca 2023 r. na zaproszenie Przewodniczącego Rady Gminy Siepraw Pana Leszka Wierzby Pan Poseł Władysław Kurowski wziął udział w zwołanej Sesji Rady Gminy Siepraw. Była to okazja do spotkania z Radnymi, Wójtem Tadeuszem Pitalą oraz do przedstawienia sprawozdania z aktywności poselskiej w Sejmie.

To też okazja do podsumowania wsparcia Rządu Mateusza Morawieckiego i Zjednoczonej Prawicy jakie skierowano w obecnej kadencji do samorządu Gminy Siepraw, a są to dość pokaźne środki na inwestycje. Dzięki przygotowanym Programom Rządowym Gmina Siepraw otrzymała powyżej 2️⃣5️⃣.0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣0️⃣,0️⃣0️⃣ zł. dzięki którym, mogą być realizowane inwestycje m.in. takie jak:

✅ kanalizacja w Sieprawiu, Zakliczynie i Czechówce,

✅ budowa przedszkole w Zakliczynie,

✅ ścieżki rowerowe,

✅ montaż instalacji fotowoltaicznych wraz z magazynami energii w budynkach i obiektach Gminy Siepraw,

✅ modernizacja drogi – ulicy zacisze w Sieprawiu.

➡️Ponadto do Gminy Siepraw wpłynęły także inne środki m.inn w ramach następujących programów:

✅ Korpus Wsparcia Seniorów

✅ Aktywna Tablica

✅ Laboratoria Przyszłości

✅ Posiłek w domu i w szkole

✅ Asystent Osobisty Osoby Niepełnosprawnej

Serdecznie dziękuję za zaproszenie oraz za merytoryczną rozmowę. Jednocześnie proszę pamiętać, że zawsze jestem otwarty na rozmowę, dialog i współpracę. Na terenie Gminy Siepraw mam też swojego Asystenta Społecznego, który jest jednocześnie Radnym Gminy Siepraw Konrad Urbanik, który zawsze troszczy się o swoją gminę.

Ponieważ Sesja odbyła się w okresie przed świątecznym, to też i przy tej okazji złożyłem Wójtowi, Radnym i mieszkańcom Gminy Siepraw życzenia Wielkanocne.

GminaSiepraw #RadaGminySiepraw #PosełKurowski

Władysław Kurowski - Poseł na Sejm RP © 2024. All Rights Reserved.